Logo

Se prodava klima ured GALANZ

Број на оглас: 2902107 | Објавен на: 20.05.2018, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava klima ured GALANZ vo ispravna sostojba.
Kontakt tel. 076-577-437

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran