Logo

Nissan Note 1.5dci

Број на оглас: 2902195 | Објавен на: 19.01.2019, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Note

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 3.500 €
3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Nissan Note 1.5dci Reno motor 63kw 86ps servisiran sega vo odlicna sostojba.
Uvezen od svajcarija 🇨🇭
4 novi zimski gumi
Registriran cela godina do 01.11.2019.
Ekonomicen avto mnogu mala potrosuvacka.
Za kes 3500€
Moze Zamena 3900€
071-866-434

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Osmani

Потврден огласувач