Logo

Prodavam ne noseni patiki startki

Број на оглас: 2902200 | Објавен на: 13.09.2018, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 41

Боја: Бела

Цена: 700 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat patiki startki replika na converse patikite se novi ne oblecheni broj 41.

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Marjan