Logo

Se prodava masa za vo dnevna

Број на оглас: 2902460 | Објавен на: 02.01.2019, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Masata e kupena od gir-rik koristena e edna godina , cena 5000 odi zaedno so staklo materijal iverica dimnzii 90 cm na 90 cm forma kocka ili zamena za pomala bela boja inf 078 365 045

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ///

Потврден огласувач