Logo

Golf 5 za delovi po najpovolni ceni!!!

Број на оглас: 2902522 | Објавен на: 08.09.2018, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Golfot e 2006 god, 2.0sdi.
Za podetalni informacii na 070784649 ili 070373619

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач