Logo

AL.BANDAZI 5X112 15KI I 16KI AUDI PASSAT

Број на оглас: 2902778 | Објавен на: 25.06.2018, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi za audi i passat 5x112 15ki i 16

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач