Logo

Соби во Валандово / Sobi vo Valandovo

Број на оглас: 2902988 | Објавен на: 19.06.2019, 07:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Нов хотел во центарот на Валандово, комплетно нов, нуди ноќевања во соби со сопствен тоалет, клима уред во секоја соба и ТВ.

Пишете ни или побарајте не на 070410969 за повеќе инфо и резервации

 Валандово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач