Logo

Prodavam Klima Za Ladenje Daewoo Dcoll 28ce

Број на оглас: 2903030 | Објавен на: 18.06.2018, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ventilator Za Ladenje Daewoo Dcoll 28ce so dalecinsko so 3 brizni na duvanje, nova nekoristena

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач