Logo

Klima ured Samsung 3.5 kw

Број на оглас: 2903031 | Објавен на: 18.06.2018, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam klima Samsung 3.5 kw. Odlicno ladi i gree, polna e so freon. So klimata doagja i bakarna instalacija od 2 m. Cenata e fiksna 100 e. Za poeftino barajte na drugo mesto.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач