Logo

SKODA FABIA 1.9TDI VRS 96KW

Број на оглас: 2903263 | Објавен на: 10.08.2018, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.548 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SKODA FABIA 1.9TDI VRS 96KW 2005 SO FUL OPREMA
AC KLIMA LADI ODLICNO
ELEKTRIKA NA STAKLA
EKLEKTIKA NA OGLEDALA
AIRBAG
ALUMINSKI BANDAZI SO NOVI GUMI
ORGINAL CD
BORD
TEMPOMAT
PREKRASEN ENTERIER
REG.12/18
ABS/ESP/ I DRRRR....
VOZILOTO E VO EXSTRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANO
E X S T R A C E N A
P R O D A D E N O

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 micev zoran

Потврден огласувач