Logo

Man 26.314 6x2

Број на оглас: 2903424 | Објавен на: 18.02.2019, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man 28.310 6x2 2003 godina klima retarder automatik registriran

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач