Logo

Продавам поволни ќерамиди 1000 броја

Број на оглас: 2903439 | Објавен на: 27.05.2018, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Продавам поволни здрави ќерамиди околу 1000 парчиња.телефон за контакт 078 450551

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Andrej Ladev

Потврден огласувач