Logo

Renault Megane Cabrio

Број на оглас: 2903547 | Објавен на: 30.11.2018, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 4.000 €
4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


tel inf 077/800-700

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач