Logo

penta Johnson 6

Број на оглас: 2904557 | Објавен на: 12.11.2018, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
14.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


vo extra sosotojba servisirana smeneto impeler vozena samo vo leten period

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач