Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА ИЛИ ЗАМЕНА ЗА СТАН!

Број на оглас: 2904607 | Објавен на: 04.04.2020, 00:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 285 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ЛАЗО ФИЛИПОСКИ БР. 24

Цена: 32.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР ВО ЦЕНТРАЛНОТО ГРАДСКО ПОДРАЧЈЕ (МРТОЕЧКО СОКАЧЕ) ЛЕГАЛИЗИРАНА СО ЦЕЛОСНА ИСПРАВНА ДОКУМЕНТАЦИЈА, А МОЖНА Е И ЗАМЕНА ЗА СТАН.
https://www.instantstreetview.com/@41.340508,21.557129,234.64h,-2.17p,0.94z

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Филип

Потврден огласувач