Logo

AUDI A4 --1.9 TDI 96kw

Број на оглас: 2905361 | Објавен на: 09.08.2018, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.300 €
3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakvo vlozuvanje vo nego.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач