Logo

Polo 1.9D

Број на оглас: 2905788 | Објавен на: 14.06.2018, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 1.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 dizel
Kolata e vo mn dobra sostojba
Socuvana
Zdrava nema skapano
Prednica dobra
Dobri gumi
Mortizeri zadni smeneti
Sponi
Servo

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач