Logo

Skara na plin amerikanski model

Број на оглас: 2905933 | Објавен на: 30.04.2019, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam skara na plin malku koristena.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 OLIVER

Потврден огласувач