Logo

Kukja vo Leskoec Ohrid

Број на оглас: 2905980 | Објавен на: 14.08.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 170 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 480 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: .

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на влезот во с.Лескоец- Охрид (на само 50м од главниот пат).
Реновирана пред една година и има поставено парно греење на пелети.
Приземје плус спрат.
Вкупна површина на куќата: 170 м2
Вкупна површина со двор:480 м2
Во дворот има уште еден мал помошен објект.

Телефон за контакт: 078 331 450- Sasho

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач