Logo

Guma Kormoran

Број на оглас: 2906171 | Објавен на: 21.04.2019, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


365/80/20 R skoro nova ima projdeno okolu 10000km komplet so bandaz

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач