Logo

Bandazi

Број на оглас: 2906268 | Објавен на: 14.08.2019, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT BANDAZI 15KI OD BMW E36 5x120

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Boban

Потврден огласувач