Logo

Убави и удобни салонки за посебни прилики

Број на оглас: 2906307 | Објавен на: 03.11.2018, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Салонки

Големина: 38

Боја: Црвена

Цена: 250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Убави и удобни салонки за посебни прилики.
Праќање по Карго, доколку не сте од Струмица
Тел. за контакт - 078 669 556

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 MB

Потврден огласувач