Logo

FIAT SCUDO 1.6 HDI MULTIJET

Број на оглас: 2906556 | Објавен на: 24.05.2018, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Fiat scudo 1.6 hdi multijet
Dizel
God.2008 oct.
Km.228000
Airco
Radio cd
Elektricni prozori

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Stanoj

Потврден огласувач