Logo

MERCEDES SPRINTER 315 CDI

Број на оглас: 2906590 | Објавен на: 21.11.2018, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.999 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES SPRINTER 315 CDI
GODINA 2009
Km. 62000
RACEN MENJAC
CLMA CONTROL
ELEKTRICNI PROZORI
NA STRANSKI TABLICI I NEOCARINETO.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Stanoj

Потврден огласувач