Logo

BAGAT DANICA ELECTRONIC

Број на оглас: 2907077 | Објавен на: 01.01.2019, 00:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за шиење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna masina za sienje bagat danica electronic masinata e mnogu malce koristena cenata e fiksna za ponisko ne se javuvajte

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач