Logo

PRODAVAM PERALNA

Број на оглас: 2907270 | Објавен на: 17.06.2018, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PERALNA SO SITEN DEFEKT KOPCETO VKLUCI ISKLUCI NE RABOTI DRUGO SE E ISPRAVNO PROZVODITEL WHIRPOLL CENA PO DOGOVOR. TEL ZA KONTAKT 078 314 962

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач