Logo

Peleti

Број на оглас: 2907348 | Објавен на: 09.11.2018, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat peleti 100% drvo

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Sande

Потврден огласувач