Logo

FIAT DOBLO 1.9 JTD

Број на оглас: 2907359 | Објавен на: 21.01.2019, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.950 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT DOBLO 1.9 JTD
НАПРАВЕН ГЕНЕРАЛЕН СЕРВИС ПРЕД 5000КМ.
РЕГИСТРАЦИЈА ЦЕЛА ГОДИНА

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач