Logo

Se Prodavat Dva Stana 60m2 i 64m2

Број на оглас: 2907668 | Објавен на: 26.05.2018, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 60 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Nad Market Denica Promet

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva stana na prvi sprat vo zgrda 60m2 i 64m2,nova gradba,nad super market Denica Promet Probishtip.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Aneta