Logo

DERBI GP-250

Број на оглас: 2907752 | Објавен на: 07.10.2018, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Derbi

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: GP-250

Километри: 10000

Цена: 2.190 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


DERBI GP-250

NOVI GUMI

NAPRAVEN SERVIS

TOP SOSTOJBA

REGISTRIRAN DO APRIL 2019

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач