Logo

Компјутерска Маса и висач над компјутер

Број на оглас: 2907831 | Објавен на: 26.05.2018, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Компјутерска Маса и висач над компјутер

Димензии:
-Компјутерска Маса 80x75x55
-Висач над Компјутер 80x80x41
Комплет 5000 Денари

 Скопје    Општина: Сопиште

Прати Е-Маил

 Сашо