Logo

Tomos vakum pumpa navodnuvajne

Број на оглас: 2908033 | Објавен на: 15.02.2019, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba,moze da se prati i po kargo 071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач