Logo

плац викендица Побожје

Број на оглас: 2908336 | Објавен на: 08.07.2020, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 1000 м² со викендица тврда градба во Побожје - Радишани

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ilija