Logo

TAFTALIDZE kaj G.Dimitrov 28m2

Број на оглас: 2908338 | Објавен на: 14.01.2019, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 28 m²

Греење: Струја

Спрат: Сутерен стан

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2013

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Taftalidze

Цена: 22.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


TAFTALIDZE kaj G.Dimitrov se prodava opremena garsonjera 28m2 god.na gradba 2013 vo suteren.
Cena 22.000€
Tel.070 360 642 070 343 593

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Agencija Imig Dom

Потврден огласувач