Logo

ZMAJ 133 KOMBINIR MOZE I ZAMENA

Број на оглас: 2908439 | Објавен на: 29.01.2019, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


cena po dogovor moze zamena za kola traktor kamion priklucna mehanizacija dajte ponuda
kontakt 077 827 945

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Viktor