Logo

Solarni sistemi-Соларни системи

Број на оглас: 2908620 | Објавен на: 12.11.2019, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Про Солар технолоџис врши продажба,монтажа и сервис на сите типови сончеви колектори.Професионална монтажа и гаранција за изведеното.Комплетни документи и подршка 24/7
Изложен салон Неготино
www.pro-solar.net

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Про Солар технолоџис (претпријатие)

Потврден огласувач