Logo

SCANIA R480 EURO 6

Број на оглас: 2908752 | Објавен на: 07.06.2019, 23:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SCANIA R480
EURO 6
2012GOD
SO NAJFUL OPREMA
VO ODLICNA SOSTOJBA

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач