Logo

Na delovi Citroen C5 2.0hdi 110ks 2001 god.

Број на оглас: 2908780 | Објавен на: 28.02.2019, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za citroen c5 2.0hdi(110)ks
gi ima site delovi,
motor perfekten
menjac so nov set pred 2000km smeneti,
turbina,dizni, elektronika bocsh, hidroulika pumpa,bombi, gumi so bandazi 15ki se e vo extra sostojba polovno.....

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач