Logo

Renault Laguna 2.0 83KW

Број на оглас: 2909031 | Објавен на: 19.04.2019, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во одлична состојба, редовно сервисирана. Регистрирана до 11 месец 2018год. Летни гуми во солидна состојба. 2х Airbag , Radio CD, Servo , ABS и др. опрема. Може да се види во секое време

 Струмица    Општина: Ново Село

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач