Logo

Delovi za Peugeot 106 i Citroen ax

Број на оглас: 2909138 | Објавен на: 12.09.2020, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za pezo 106 i citroen ax 1.0 ,1.1 i 1.5D ima se prakam i po kargo inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач