Logo

se izdava deloven objekt 50m2 moze i za za rabotno mesto

Број на оглас: 2909234 | Објавен на: 16.06.2019, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


se izdava deloven objekt od 50m2 so moznost za zaednicka sorabotka ili rabotno mesto+.magacinski prostor 25m2 ili

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач