Logo

TOMA VINOVIC

Број на оглас: 2909861 | Објавен на: 10.08.2018, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam traktor toma vinkovic vo odlicna sostojba so remontiran motor.Zvonete na 077 722 408 077 722 408 077 722 408

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 STOJCE

Потврден огласувач