Logo

Mlin za stocna hrana

Број на оглас: 2909908 | Објавен на: 17.11.2018, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


motor 7kw kamen 80cm mlinot e nov mnogu malku upotrebuvan

 Велес    Општина: Чашка

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач