Logo

IZDAVAM EKSTRA APARTMANI VO STRUGA

Број на оглас: 2910637 | Објавен на: 22.08.2018, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Соларна енергија

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1970

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Mosha pijade

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam apartmani vo Struga 50 60 70m3 sekoj apartman e so sopstveno wc i terasa klima i televizor ekstra ceni poveke informacii na 070 969699

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач