Logo

HYUNDAI SANTA FE 2.2 4WD.. UVEZENA OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 2910639 | Објавен на: 20.11.2018, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 114 kw / 155 ks

Цена: 7.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HYUNDAI SANTA FE 2.2 4WD UVEZENA OD SVAJCARIJA.FUL OPREMA SO SERVISNA KNISKA REALNI KM,SO 7 SEDISTA ,DZIPOT E KAKO NOV ZEMEN OD PRV SOPSTVENIK VO CH.PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...BEZ ZAMENI...

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 pero

Потврден огласувач