Logo

Мерцедес 1317

Број на оглас: 2910933 | Објавен на: 10.08.2018, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 €
4.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е спремен за работа
novi gumi
farba
nov pod na sandukot od buka
mozna zamena za avtomobil
075 431 549
+38975431549 viber

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач