Logo

DNK Тест со 100% точност за тестирање на татковството

Број на оглас: 2910970 | Објавен на: 29.07.2018, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


DNK Тест со 99,9% точност за тестирање на татковството се прави преку наш соработник во клинка во Англија. Ова Тестирање е наменето исклучиво за тистирање помеѓу татко и едно дете. Тестот не е наменет за тестирање на мајки. Процедурата за Тестирањето се прави во три етапи.
1- Се плаќа 30 ЕУР кои служат за купување на сетот за колекција на ДНК матерјал (плунка) од потенцијалниот таткото и од детето. Сетот пристига во Македонија од Англија преку пошта за 7 до 30 дена, по што јас ви го праќам вам по карго или сл,по договор.
2- Откако ДНК матерјалот (плунка) ке биде собран следејќи ја инструкцијата од пакетот, заедно со пакетот ке ми го пратите-предаdeте мене со 170ЕУР уплата за проверка, по што јас го праќам во Англија, каде што пристига за одприлика 7 до 30 дена, или по ваша желба и со ваша доплата за најмногу 7 дена по DHL, TNT, FedEX и сл.
3-Откако ке пристигне во Англија се тестира и резултатите се добиваат за 2 недели преку маил во PDF формат.
Истот DNK тест овде во Македонија или Балканот мислам дека се прави само со специјално судско одобрение.
За нарачки и подетлни информации јавете се на 077/727-100 или пратете маил.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 M

Потврден огласувач