Logo

VOLVO S 40 1.6 DIESEL

Број на оглас: 2911004 | Објавен на: 25.09.2019, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S40

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOLVO S40 1.6 DIZEL
GOD 2005
UVEZENA OD GERMANIJA
REGISTRIRANA DO SEPTEMVRI 2018

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач