Logo

ALUMINIUMSKI BANDAZI 16KI

Број на оглас: 2911016 | Објавен на: 20.05.2019, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


ALUMINIUMSKI BANDAZI OD MERCEDES E KLASA + LETNI GOOD YEAR GUMI 205/60/16 PROIZVEDENI 2014
Samo bandazi 200 evra

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач