Logo

Kompletna Teretana

Број на оглас: 2911069 | Објавен на: 14.07.2020, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava teretana moze komplet moze i oddelno .
Prifakjam zameni.
Za poveke inforaci javete se na brojot.
Jovce 078-566-216

 Jove

Потврден огласувач